Proč právě se mnou?

Věřím v lidi, v jejich schopnosti, důvěřuji jim a snažím se najít vždy pozitiva a optimismus.
Celý svůj život s lidmi pracuji - se studenty středních a vysokých škol, s lidmi na manažerských postech i s dělníky v provozovnách.
Baví mně různorodé prostředí, odlišnosti firemních i mezinárodních kultur. Ráda pracuji s lidmi, kteří se chtějí rozvíjet.

Jsem "obojživelník" - pracuji v manažerské kanceláři i v reálné dělnické dřině. Komunikace s lidmi a společné úsilí o jejich osobní rozvoj mně vede k úspěchu. Vztah k lidem je v mé práci znát. Snažím se dodávat lidem energii a sílu pro jakkoli těžká životní rozhodnutí. Jsem přesvědčená, že každý z nás máme velký potenciál schopností a dovedností, který můžeme využít pro užívání si života. Záleží mi na lidech a cítím velkou odpovědnost při společné cestě k dosahování cílů. Miluji kreativitu, hru, změnu ... a nesnáším biflování, definice.

Od roku 1990 takřka nepřetržitě školím a vedu semináře či konzultace pro národní i mezinárodní společnosti. V posledních letech jsem k praxi lektora a poradce přidala i koučování. Koučink je pro mně cestou objevování potenciálu lidí s dosahováním cílů jejich cestami.
Má pro mně tajemné kouzlo, obrovskou sílu skrytých netušených možností a představ, vůni čistoty myšlenek a vlastního bytí.

Přemýšlení často bolí - o to víc jste pak můžete být blíže svému snu a cíli.
Život je přeci určen k radosti, poznávání a plnění si snů.